Podesty ruchome przejezdne – szkolenia w Biłgoraju

Podest ruchomy, używany podczas kursu na podesty ruchome przejezdne w Biłgoraju

Od września w naszej ofercie pojawiły się szkolenia na podesty ruchome przejezdne, zakończone egzaminem przed UDT. Podczas kursów zyskasz wiedzę teoretyczną z zakresu obsługi podestu, jego budowy, zasad bezpiecznego użytkowania oraz działań w przypadku awarii lub wypadku.

Zadzwoń Tel: 600 153 117

Czym są podesty ruchome?

Podesty ruchome, nazywane podnośnikami koszowymi albo zwyżkami, są maszynami używanymi do podnoszenia załadunku na określoną wysokość, z użyciem platformy lub gondoli ulokowanych stabilnie na ciągniku lub podnoszonych na dźwigniku. Produkowane są podesty samobieżne (poruszające się) i stacjonarne, czyli usytuowane w jednymi miejscu.

Podesty dzielą się na dwie kategorie:

Podesty ruchome:

  • wiszące,
  • masztowe,
  • stacjonarne.
Podesty ruchome przejezdne:

  • wolnobieżne,
  • samojezdne montowane na pojeździe,
  • przewoźne.

Uprawnienia na podesty ruchome przejezdne

Wybierając uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez naszą firmę zdobędziesz pełne uprawnienia UDT w wybranym przez siebie zakresie, dzięki czemu zyskasz nowe kompetencje zawodowe i będziesz mógł podjąć lepiej płatną pracę. Zapewniamy kompleksowe kursy w korzystnych cenach, prowadzone przez doświadczonych specjalistów.

Warunki uczestnictwa w kursie

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy mieć ukończone 18 lat oraz minimum podstawowe wykształcenie. Szkolenie kończy się zdaniem egzaminu przed UDT i otrzymaniem kompletu dokumentów, poświadczających zdobyte uprawnienia.